میراث

به عنوان یک پسر جوان ، جیووانی رونکاتو به پدرش آنتونیو که از دهه 1940 در بخش چمدانها کار می کرد ، کمک کرد ، به سرعت یاد گرفت و با موفقیت دیدار کرد ، به عنوان یک پیشگام ، نیازهای مسافران آینده را برآورده کرد.

بعداً ، در دهه 1970 ، والگریا رونکاتو توسط جیووانی رونکاتو ، که بنیانگذار و رئیس جمهور فعلی شرکت است ، تأسیس شد. هنگامی که خط مونتاژ راه اندازی شد ، اولین بار در این بخش در اروپا ، این نقطه عطف مهمی برای والگریا رونکاتو بود ، و این شرکت را به عنوان تولید کننده برتر جهان در پرونده های پیوست در آن زمان قرار داد.

در دهه 1980 تولید به طور پیوسته رشد کرد و این شرکت با تجربه دیرینه خود و تحقیقات مداوم درمورد محصولات نوآورانه که نیازهای مسافران را برآورده می کند ، کالاهای جدیدی از قبیل چمدان های نایلونی و پلی استر و کیف های دوقلوی را عرضه کرد و بدین ترتیب بخش های جدیدی از بازار را به دست آورد. در بیست سال پس از آن ، افزایش تولید چمدان های الیاف مصنوعی و موارد ضمیمه ، رشد قابل توجهی را در این شرکت ترغیب کرده و به آن اجازه می دهد تا به مقام پیشرو فعلی خود در این بخش برسد.

در دهه 1990 ، ایده های ابتکاری جیووانی رونکاتو این شرکت را قادر ساخت تا یک گام مهم دیگر برای تولید بردارد ، در ایتالیا ، به اصطلاح "چمدان های سخت پوسته" در پلی پروپیلن با تزریق ، کمک کرد تا والیژریا رونکاتو به یک تولید کننده بزرگ در ایتالیا تبدیل شود. و در خارج از کشور

اسفرا ، تنها چمدانی که باید با یک انگشت به آن فشار بیاورید ، ایده بسیار خوبی از اوایل دهه 1990 بود که تولید را به بیش از یک میلیون مورد افزایش می داد. سالهای پس از تولید نوجوان ، یک خط جدید رنگی همچنین برای جوانان و ونیز با سبکی زیبا و پیشرفته.

در سال 2000 ، انقلابی با چمدان شاتر شاتل ، اولین محصول "ساخته شده در ایتالیا" با ثبت اختراعات برای دستگیره و سیستم بسته شدن آن رخ داد.

در سال 2004 ، مدل نوری فلکسی ، قادر به چرخش 360 درجه ، برای پاسخگویی به خواسته های جالب ترین مسافران ایجاد شد. از آن زمان ، نام تجاری RV RONCATO به طور مداوم در حال توسعه است ، و مجموعه های جدیدی از چمدان های سخت پوستی را در پلی پروپیلن ، وسایل چمدان نرم ، کیف لوازم اداری و کالاهای چرمی کوچک ارائه می دهد.

سالهای اخیر شاهد رونمایی Roncato UNO SL ، بالاترین سطح تولید فعلی شرکت "Made in Italy" بود: این خط بسیار کاربردی و تصفیه شده در پلی کربنات ترکیبی ایده آل از سبکی ، محکم ، ایمنی ، عملی است. و طراحی بالا این محصول بسیار ابتکاری توسط حقوق انحصاری مالکیت صنعتی محافظت می شود. چمدانهای پلی پروپیلن و پلی کربنات در حال حاضر در محل اصلی تولید تولید می شوند.

نام تجاری RV RONCATO همچنان به تحقیق و توسعه محصولات جدید برای تأمین نیازهای بازار سرمایه گذاری می کند.

حال ، مانند گذشته ، خانواده Roncato به ویژه بر کیفیت بالای محصولات خود تمرکز می کنند ، همانطور که گواهی دریافت گواهینامه ISO 9001 ، تولید "ساخته شده در ایتالیا" ، استفاده از فناوری های نسل بعدی و بازرسی های سختگیرانه شرکت. ویژگی های متمایز ارزش افزوده ارزش افزوده خانواده Roncato و برند RV Roncato شامل اشتیاق و دانش فنی است که از نسلی به نسل دیگر ، دستیابی به محصولات واقعی و تمرکز روزافزون بر محیط و روابط با مشتری می شود.

RV RONCATO در حال حاضر در 80 کشور جهان وجود دارد.

امروزه ، جیووانی رونکاتو و 4 فرزندش انریکو ، کریستیانو ، آلساندرا و آندره به طور فزاینده ای بر این باورند که تحقیقات و توسعه ، کیفیت محصول و سبک ، آگاهی های زیست محیطی و زیست محیطی ، و کارکنان بسیار متخصص موظف هستند که به بازار مراجعه کنند و تمام نیازها را برآورده سازند.

رونکاتو

یک شرکت متعلق به خانواده و اداره بیش از سه نسل ، از تصدیق مد و طراحی ایتالیایی در سراسر جهان تا جهانی سازی معاصر. اشتیاق به جزئیات صنایع دستی ، تعالی در ساخت و تحقیقات مداوم در مورد نوآوری ، ارزشهای اصلی یک نام تجاری است که کاملاً به بالاترین کیفیت تولیدات MADE IN ITALI اختصاص یافته است.

در چمدان های RONCATO همیشه یک تاریخچه طولانی زندگی ساخته شده از ایده ها و سبک ها همراه با تکنولوژی برتر محصولات ارائه می شود.